О нас

Вас вітає товариство з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Еталон»

Директор: Маковський Максим Олегович.

Агрокомпанія є виробником «органо-мінеральних добрив «Еталон» для сільського господарства, та приватного сектору на власній виробничій базі.

Ми раді запропонувати Вам добрива українського виробника, які стануть вам в нагоді. Ціна та якість, основні наші пріоритети.

Наша компанія молода і амбітна, але, щоб заволодіти довірою українського споживача цього замало, треба відокремити себе від інших виробників.

А саме чим ми відрізняємось від багатьох інших?

  1. Приваблива цінова політика підприємства, та індивідуальний підхід до кожного покупця, будь то великого чи маленького, не залишить його байдужим;
  2. При виборі гуматів дивіться не лише на кількість гумінових кислот, але і на якість. А саме природу виробництва і форму, та водорозчинність. Рідке органо-мінеральне добриво «Еталон» готується на основі буровугільного гумату амонію, що виробляється з бурого вугілля Мокрокагарлицького родовища (Черкаська область), яке передбачено виробниками як сировина для виробництва добрив. Буровугільні гумінові препарати відомі та дослідженні на протязі більш 50 років. В СРСР розробки гумінових препаратів з бурого вугілля проводилися Л.А. Хрістевой зі співробітниками в Луганськом, Харьківськом, Херсонськом та Дніпропетровськом сільськогосподарських інститутах. В 50-х та 60-х роках були отримані перші амонійні буровугільні препарати. Гігієнічні та екологічні властивості буровугільних гуматів доказані багаторічною практикою.
  3. Мікроелементи які має наш продукт не лише в природній формі (як це декларують інші виробники), але і в ЗНАЧНІЙ додатковій хелатній формі.
  4. Амонійна сіль янтарної кислоти – це невід’ємна і значна складова, яка являє собою дуже потужний стимулятор росту рослин. Завдяки їй рослина буде більш адаптивною, та в кінці кінців це прискорить збирання врожаю.

За невеликий період нашій праці ми вже здобули безційнний досвід. Працюючи з Вами ми стали краще розуміти фермера, його вимоги та сподівання.

Якщо у Вас виникли будь які запитання, ви завжди можете звернутись в наш довідковий центр за телефоном +380991630969, або скористатися онлайн консультантом на сайті.

Рідке «Органо-мінеральне добриво «Еталон» рекомендується для обробки насіння перед сівбою (дози 1,0 л на 1 т насіння ) та позакореневу обробку вегетуючих рослин (дози 0,5-0,7 л на 1 га).

При внесенні добрива "Еталон" в грунт, йдуть процеси оздоровлення грунту та розкладання пожнивних решток.

Класифікація продукту - ДКПП 20.15.71. УКНД 65.080. Маркування продукту: «Органо-мінеральне добриво «Еталон» ТУ У 20.1-39614410–001:2015; Застосовується згідно за інструкцією. Зберігати від 0°С до 40°С. Після замерзання відновлює свої властивості. Термін придатності: 2 роки.